novinky

první stránkapředchozí stránka   1|2| ...z 2   další stránkaposlední stránka   1 - 6 celkem záznamů8
Zahájení realizace projektu Šablony II

Zahájení realizace projektu Šablony II

1.2.2020 - Cílem projektu je zajistit díky personální podpoře (kariérový poradce a speciální pedagog) lepší podmínky pro žáky, umožnit pedagogům rozvoj prostřednictvím vzdělávání a sdílení zkušeností, zajistit pro žáky další doplňující aktivity - doučování, kluby, projektové dny. celá aktualita »

Modernizace a zvýšení kvality infrastruktury školy

Modernizace a zvýšení kvality infrastruktury školy

1.9.2018 - Hlavním cílem předkládaného projektu je modernizace a zvýšení kvality infrastruktury - Základní školy Hlubočky - pro základní vzdělávání podle zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, ve znění pozdějších předpisů. Projekt svou realizací přispěje k naplnění SC 2.4 IROP, který řeší zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání a celoživotní učení. celá aktualita »

Digitálně a interaktivně jde do finiše

2.7.2015 - Projekt z oblasti podpory 'Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení s registračním číslem CZ.1.07/1.3.00/51.0030' splnil svůj účel. Po měsících snah a píle ředitelů škol, koordinátorů, mentorů a metodiků došlo nejen ke zvýšení vědomostí učitelů v oblasti IT, k obohacení způsobu výuky využitím dotykových zařízení, ale i k akreditaci nových vzdělávacích programů. celá aktualita »

Projekt učí učitele

17.5.2015 - Pedagogové z padesáti škol, které se zapojily do projektu Digitálně a interaktivně, budou ovládat práci s tablety a dotykovými zařízeními. Školením, vedoucím ke zkvalitnění a zatraktivnění výuky, prochází 768 učitelů, kteří se po prezenčních kurzech distančně vzdělávají prostřednictvím e-mentoringu a e-learningu na upraveném webovém rozhraní. celá aktualita »

první stránkapředchozí stránka   1|2| ...z 2   další stránkaposlední stránka   1 - 6 celkem záznamů8

obecné info

školní rok

pro žáky

pro rodiče

Základní škola Hlubočky, okres Olomouc, tel.: 585 359 042 (Ves), 585 359 026 (Dukla – elokované pracoviště), e-mail: zshlubocky@zshlubocky.cz

Webdesign ESMEDIA