novinky

první stránkapředchozí stránka   1|2| ...z 2   další stránkaposlední stránka   7 - 8 celkem záznamů8

Tablety slaví úspěch, výuka se stává atraktivnější

5.2.2015 - Kouzlo moderních technologií při výkladu učební látky táhne studenty i pedagogy. Padesát škol z celé Moravy, které se zapojily do projektu Digitálně a interaktivně, předesílá, že implementace tabletů do výuky zlepšuje pozornost žáků a potažmo jejich studijní výsledky. Projekt z oblasti podpory Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení s registračním číslem CZ.1.07/1.3.00/51.0030 pro ně realizuje ART ECON – Střední škola,s.r.o. celá aktualita »

Projekt Digitálně a interaktivně

7.10.2014 - Naše škola je partnerem projektu Digitálně a interaktivně, financovaného z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.
Cílem projektu je zásadním způsobem přispět k profesnímu rozvoji pedagogických pracovníků škol pro využívání moderních digitálních technologií ve výuce. Nástrojem pro dosažení tohoto cíle jsou jednotlivé vzdělávací programy využívající e-learningové podpory, evaluačních nástrojů a systém mentoringu a koučinku.
celá aktualita »