Zpívání pro seniory

Zpívání pro seniory

Žáci 9. třídy Základní školy Hlubočky připravili již tradičně krátký kulturní program pro naše starší spoluobčany. Ve středu 11. prosince přišli do restaurace U Ervína, aby zde zazpívali nejznámější koledy a zarecitovali básně s vánoční tematikou.
Program začal velmi vlažně, ale nejznámější koledy už si mnozí zanotovali společně s dětmi.
Pak následovala oblíbená tombola, při které vystupující děti v čele s Mikulášem a andělem roznášely výhercům jejich ceny.
Na závěr vystoupení sklidily děti velký potlesk a od organizátorů poděkování, nechyběl také vánoční balíček. A my jsme zase slíbily, že s dětmi přijdeme zase za rok.

Mgr. Jarmila Morkesová

Zpívání pro seniory Zpívání pro seniory Zpívání pro seniory