Zkrácení přestávek z 10 na 5 minut ?

04.01.2012

Zkrácení přestávek z 10 na 5 minut ?

Školní přestávky by se mohly zkrátit z 10 na 5 minut. Úřad ministra školství Josefa Dobeše v připravované vyhlášce chtěl dát ředitelům škol možnost upravit plán na svých školách. Rovněž by se mohl zkrátit čas na oběd z 50 na 30 minut. Takový byl původní návrh. Avšak mimořádná porada vedení ministerstva školství nakonec rozhodla, že školní přestávky zůstanou nejméně desetiminutové.Rovněž by se mohl zkrátit čas na oběd z 50 na 30 minut. Takový byl původní návrh. Avšak mimořádná porada vedení ministerstva školství nakonec rozhodla, že školní přestávky zůstanou nejméně desetiminutové.