Zimní sportovní den

05.02.2015

Zimní sportovní den

„Leden je už u konce a sněhu jsme si skoro neužili…“ říkali jsme si všichni, a proto když se dva dny za sebou rozsněžilo, tak jsme neváhali a uspořádali jsme si 29.1.2015 zimní sportovní den. Děti dostaly za úkol donést si do školy boby, lopaty či jiná sněžná vozítka a dobře teple se na to připravit. Nic maminky neponechaly náhodě a do školy nám ráno přišly děti s plnou výbavou. A hurá na to! Začátek byl zahájen společným nástupem, kde se děti dozvěděly, co je čeká: stavby sněhuláků a jízdy z kopce dolů na čemkoli. Je pravda, že stavby sněhuláků musely být změněny na sněhové stavby čehokoli, protože nám zrána připadla další vrstva čerstvého prachového sněhu a ten špatně držel pohromadě a moc nelepil, ale ani to nás neodradilo. Výsledkem byli přece jenom 2 sněhuláci, ale objevila se zde i mořská panna, sopka, hrad, tučňák či kočičí pelíšek. Pak přišla k chuti dobrá svačina, pořádně se napít a opět ven! Tentokrát už na svah. Tam si každý přišel na své! Jezdilo se pořád dokola, po třídách, ve vláčku, se společným startem, … Myslím, že kdo šel kolem nebo kdo nahlédne do naší fotogalerie, tak uvidí, že jsme si to prostě užili!

Mgr. Radomíra Stloukalová