26.05.2013

Žákovský parlament na obecním úřadě

Zhruba po roce, ve středu 22. května se opět sešli zástupci žákovského parlamentu 5. – 9.třídy se zástupci obce, konkrétně s panem starostou a místostarostou, na své poslední schůzce v tomto školním roce. Žáci byli vřele přivítáni. Schůzka proběhla jako obyčejně s tím rozdílem, že byla podstatně delší diskuze mezi žáky a zástupci obce. Dotazy byly tentokrát logicky směřovány k chodu a problémům obce. Kromě toho se žáci také dověděli bližší informace o dětském dni, který OÚ Hlubočky pro celou školu zajistil v Přáslavicích – u vojáků, o dřívějším ukončení školního roku 2012/2013 z důvodu stavebních úprav ve škole a o tom, co je pro žáky nachystáno na úplný závěr letošní školní docházky. Zástupci parlamentu dostali nejen malé občerstvení, ale také suvenýr v podobě velké barevné dřevěné tužky.

Mgr. Iveta Rozsívalová