Zahradní párty

19.06.2014

Zahradní párty

Dlouho očekávaný datum konečně nastal. Na čtvrtek 19. 6. 2014 jsme se všichni moc těšili, protože se konala naše malá zahradní party. Pozvány byly všechny děti, rodiče, prarodiče, i tetičky a strýčkové. Součástí této akce bylo rozloučení s našimi nejstaršími žáky ze 4. třídy, protože opouštějí naší školu a od září nastupují na druhou budovu do Vsi. Paní ředitelka Balášová všechny přítomné přivítala a pak už si vzala slovo paní učitelka Poštulková a Tomášková, které o dětech měly připravené pěkné povídání. Po téhle ceremonii už mohlo začít soutěžení. Připravili jsme si pro děti 6 stanovišť, na kterých plnily různé úkoly. Patřila mezi ně střelba na jelena z luku, opičí dráha, skládání puzzle, zvířecí rodinky (přiřazování mláďat), slalom ve dvojicích se spoutanýma nohama a vodní gejzír. Za každou splněnou disciplínu dostávaly děti razítko na ruku, a pokud jich měly všech šest, dostaly špekáček a mohli si jej opéct na ohni. O taneční hudbu se nám postarali žáci z 8 třídy. Vyšlo nám krásné počasí a myslím, že jsme si to všichni moc užili.

Erika Sečková

Zahradní párty Zahradní párty