Zahradní párty

24.06.2013

Zahradní párty

Na úterý 18.6.2013 se všechny děti velmi těšily. Uspořádali jsme pro ně totiž malou zahradní párty. Jednotlivé třídy, včetně své paní učitelky, dostaly za úkol přijít v tento den do školy v předem určené barvě. Prvňáčci přišli ve žluté, druháci v modré, třeťáci v bílé a čtvrťáci v červené barvě. Všechny kluky i holky musíme pochválit, nikdo nezapomněl!
Po přání zdaru od paní ředitelky, která nás přišla podpořit, jsme mohli začít. Pro děti byla připravena čtyři stanoviště pod názvem sluníčko na výletě, modrá laguna, divoká střelba a Červená Karkulka. Kluci i holky dostali kartičky, do kterých jim paní učitelky zapisovaly počet bodů, které získaly za splnění úkolu. Když jsme skončili se soutěžemi, začali jsme s očekávaným opékáním špekáčků. S plnými bříšky jsme se přesunuli do tělocvičny, kde paní učitelka Bára vyhlásila z každé třídy tři nejlepší sportovce. Na závěr celé akce si děti vychutnaly výbornou zmrzlinu.

Erika Sečková

Zahradní párty Zahradní párty