Zahájení školního roku

21.08.2015

Ředitelka Základní školy Hlubočky oznamuje všem žákům a rodičům, že pravidelné vyučování ve školním roce 2015/2016 bude zahájeno v ÚTERÝ 1. září 2015.

Pro upřesnění zahájení nového školního roku ředitelka školy dále sděluje:
Žáci 1. – 4. ročníku budou zahajovat vyučování v budově školy v Hlubočkách – Dukle v 8, 00 hodin.
Žáci 5. – 9. ročníku budou zahajovat vyučování v budově školy v Hlubočkách – Vsi v 8, 30 hodin.

Předpokládané ukončení vyučování bude kolem 10,00 hodiny, a to na I. i II. stupni školy.

Dne 1. září si žáci přinesou pouze přezůvky a psací potřeby.

Školní družina bude v provozu v budově v Dukle od 1. září od 6,00 hodin.

Těšíme se na všechny žáky školy, ale obzvláště na žáky 1. třídy. S nimi tradičně zveme do budovy v Dukle také rodiče a prarodiče, aby se seznámili s paní třídní učitelkou, s vychovatelkami a provozem školní družiny. Pozvání platí i pro rodiče a prarodiče žáků všech ostatních ročníků.

Budete všichni srdečně vítáni.

Případné další dotazy k zajištění zahájení nového školního roku podá i telefonicky vedení školy – na telefonním čísle 585 359 042.

Vedoucí stravovny sděluje:
Stravování dětí bude zajištěno od 1. září ve stravovně v Hlubočkách – Vsi a výdejně v ZŠ Hlubočky-Dukla a výdejně v ZŠ Mariánské Údolí.
Kdo má sporožirový či jiný bankovní účet, je automaticky přihlášen ke stravování od 1. září. Pokud nebude v tento den o stravování zájem, je nutné oběd odhlásit předem, a to do středy 26. srpna do 12, 00 hodin.
Kdo platí stravné v hotovosti, musí své dítě ke stravování přihlásit také do středy 26. srpna osobně nebo na telefonním čísle 734 261 765.

Mgr. Libuše Balášová