Za tajemstvím čisté vody

Za tajemstvím čisté vody

Již druhým rokem se zapojujeme do výtvarné soutěže ke Světovému Dni Vody, který je slaven 22. 3. Žáci 1. i 2. stupně mohli vytvářet a zdokonalovat svá díla po celý měsíc a ke dni 10. 4. byly ty nejlepší výtvory vybrány a poslány do soutěže. Tématem byla odpadní voda, což byl i podtitul letošního Světového dne Vody.
Děti na prvním stupni měly toto téma ztvárnit libovolnou technikou jako jednoduchý obrázek. Na druhém stupni byl úkol obtížnější. Soutěžící museli dát do svého tvoření i příběh, neboť jejich úlohou bylo vymyslet na dané téma komiks. Výhodou pro ně bylo, že měli možnost pracovat až v tříčlenných týmech. Mnohým se to velmi podařilo a vy si jejich práce můžete prohlédnout ve fotogalerii.
Vyhlášení výsledků soutěže proběhne 9. 5. 2017 na portále www.eagri.cz. Pokud se někdo z našich soutěžících umístí na vítězných místech, mohou obdržet krásné ceny jako tablet, fotoaparát atd. a také budou jejich díla prezentována na výstavě v Národním zemědělském muzeu v Praze. Účastníkům přejeme hodně štěstí!

Mgr. Alexandra Michalcová

Za tajemstvím čisté vody Za tajemstvím čisté vody