Z pohádky do pohádky

Hudební program „Z pohádky do pohádky" rozproudil nadšení a radost ve školní družině v úterý 30. května. S programem dorazil hudebník Marek Soldán, který svými kytarovými melodiemi přenesl posluchače do kouzelného světa nejkrásnějších českých pohádek. Na začátku hudebník představil dětem svůj hudební nástroj, kterým byla kytara, a poté začal samotný program. Děti pomocí obrázků hádaly název pohádky a pan Soldán vždy zahrál z této pohádky jednu písničku. Hudebník předvedl svou schopnost přenést nás do každého příběhu pouze pomocí svých prstů na kytarových strunách. Bylo příjemné pozorovat, jak se žáci prostřednictvím těchto aktivit dokázali odreagovat, uvolnit, navodit dobrou náladu, ale i vzájemně spolupracovat. Vystoupení se všem líbilo a těšíme se na příště.

Zdenka Výmolová, vychovatelka ŠD