Výlet do Kroměříže (5. třída)

23.05.2012

Výlet do Kroměříže (5. třída)

Dne 23. května 2012 odjela pátá třída s paní učitelkou Hladíkovou a paní učitelkou Morkesovou na výlet do Kroměříže. Během cesty měl autobus defekt, nestihli jsme proto objednaný termín prohlídky zámku. Po příjezdu jsme si nejprve prohlédli Podzámeckou zahradu, kde chovají spoustu zvířátek. Po její prohlídce následovalo provedení zámkem, který byl opravdu nádherný. Nejvíce se nám líbil výstup na zámeckou rozhlednu, odkud byla vidět celá Kroměříž. Na krásném kroměřížském náměstí jsme měli hodinový rozchod na nákup suvenýrů. Z náměstí jsme spěchali do Květné zahrady. Z kolonády byla vidět celá Květná zahrada. Samozřejmě největší radost nám udělalo přírodní bludiště. Následovala zpáteční cesta domů. Všichni byli unaveni, přesto měli dobrou náladu. Ve tři hodiny byl příjezd. Počasí nám vyšlo, a proto také budeme na tento výlet dlouho vzpomínat!

Barbora Vinohradníková (žákyně 5. třídy)

Výlet do Kroměříže (5. třída) Výlet do Kroměříže (5. třída)