29.06.2017

Vycházející žáci u starosty obce

Stalo se už tradicí, že vycházející žáci naší školy jsou na konci deváté třídy přijati starostou obce Hlubočky. Letos se tato akce konala 28. 6. 2017 v náhradních prostorách v klubovně Kulturního domu v Mariánském Údolí, protože budova obecního úřadu se opravuje.
Všech 23 žáků 9. třídy se dostavilo ve slavnostním oblečení v doprovodu třídní učitelky Ivety Kubové, asistenta a učitele Jana Řezníčka a ředitelky školy Libuše Balášové. Dostavilo se i několik rodičů. V dojemné atmosféře si nejdříve všichni vyslechli pár slov pana starosty, který se zamýšlel nad budoucností žáků, potom se žáci, učitelé i paní ředitelka zapsali do knihy, žáci dostali pamětní list a drobný dárek ze SRPŠ. Na závěr přednesly projevy paní ředitelka a za žáky Sára Koňárková.
Celá akce se hezky vydařila a fotky, které pan fotograf pořizoval během celé akce i na závěr před kulturním domem, budou jistě pro všechny hezkou vzpomínkou nejen na tento den, ale i na školu v Hlubočkách.

Mgr. Iveta Kubová