Vodní hrátky ve školní družině na Dukle

Vodní hrátky ve školní družině na Dukle

Vodní hrátky

Ve středu 5. června se nám opravdu vydařilo počasí, bylo krásně teplo a svítilo sluníčko. Tohle letní počasí nás vylákalo k vodním hrátkách. Po dobrém obědě, jsme si odpočinuli u pohádky a vyrazili jsme na školní zahradu. Užili jsme si spoustu legrace při štafetovém běhu, kdy museli kluci i děvčata naplnit kelímek vodou pomocí lžíce. Nebo jsme si vyzkoušeli sestřelení kelímku vodní stříkačkou. Občas se někomu podařilo zasáhnout nejen kelímek, ale i část trička nebo kraťasů, naštěstí sluníčko vše vysušilo. Vodní zábavu miluje snad každé dítě, u nás v družince tohle tedy rozhodně platí.

Erika Sečková, vedoucí vychovatelka ŠD

Vodní hrátky ve školní družině na Dukle Vodní hrátky ve školní družině na Dukle