Vítání občánků

13.10.2014

Vítání občánků

Neuplynuly ani čtyři měsíce a už jsme tu zase měli povinnost přivítat mezi námi v obci Hlubočky nové občánky. Tento slavnostní akt proběhl v sobotu 11. října na Obecním úřadě v Hlubočkách. Kulturní vystoupení předvedla děvčata 5. – 8. ročníku ze ZŠ Hlubočky – Ves pod vedením paní učitelky Mgr. Lady Pospíšilové. V krátkém hudebně – literárním pásmu zazpívala děvčata jednu lidovou písničku, dvě písničky z pohádek a zarecitovala dvě básně.
I když tentokráte nebyla děvčata odměněna potleskem, přesto měla ze svého výkonu radost. Rovněž se účastnila při předávání kytiček, drobných dárků a upomínkového listu.

Mgr. Lada Pospíšilová