Vítání jara

26.03.2015

Vítání jara

Hurá!!! A máme tu jaro.
V pátek 20.3. 2015 jsme ve školní družince přivítali jaro a uspořádali odpoledne plné soutěží a úkolů. Letošní rok byl zaměřený na vědomosti a šikovnost.
Děti se rozdělily do skupin po šesti a každý musel vyplnit jeden úkol. Kdo úkol splnil,
dostal pro své družstvo jeden díl skládačky. Na konci musela celá skupinka skládačku složit, slepit a vymalovat.
Mezi jarními úkoly nechybělo- poznat jarní květiny,vyluštit bludiště, vypočítat slovní úlohu, poskládat rozstříhaný obrázek, dokreslit obrázek a naučit se krátkou básničku o jaru.
Po úkolech ještě následoval malý, vědomostní kvíz o jaru a také sladká odměna pro každého.
Věříme, že se dětem odpoledne líbilo a jak ukazuje slunečné počasí, zpěv ptáků a jarní květiny kolem nás......letošní jaro je opravdu tady.