VIII. školní ples aneb Kdo se skrývá pod maskou

27.02.2015

VIII. školní ples aneb Kdo se skrývá pod maskou

Rok se s rokem sešel, přišel únor a s ním náš tradiční školní ples. Tentokrát v pořadí už osmý a  tentokrát pojatý jako maškarní.
Ač bylo na plakátech i na vstupenkách jasně uvedeno, že maska není podmínkou účasti, asi to byl jeden z faktů, proč účast byla letos menší, než bývá na našich plesech zvykem. Ale kdo přišel, rozhodně nelitoval.
K tanci i poslechu hrála po celý večer skupina Rose band. Příjemným zpestřením úvodu včera bylo vstoupení dětí z taneční školy Lola´s dance. V hiphopovém rytmu se jim podařilo roztleskat celý sál. Byli malí a kouzelní. Večer byl v plném proudu a před námi bylo druhé vystoupení  - taneční skupina Coloredo - v rytmu kankánu. V neposlední řadě jsme si vyslechli i sólo na klarinet v podání pana Václava Růžičky ml. ze skupiny Rose band.
Půlnoc se blížila, štěstíčka z ruliček byla vydána, hlavní tombola slosována a všichni už napjatě očekávali tradiční půlnoční vystoupení. No a letos do Hluboček se svou skupinou zavítal sám Dan Nekonečný. V divokém rytmu jsme na pódiu mohli obdivovat taneční umění samotného dožluta laděného Dana, jeho tří černě oděných trumpetistů, dvou havajských tanečnic, Indiána s bubnem a lehce našlapujícího tygra. Jako obvykle mělo vstoupení ohromný potlesk.
Pak jsme se znovu vrátili na parket, odtančili několik posledních tanců a pomalu se začali rozcházet do svých domovů.
Děkujeme vám, že jste s námi strávili velice příjemný večer, svou účastí finančně přispěli dětem ve škole a už se určitě všichni těšíme, že až se rok s rokem sejde, setkáme se s vámi na dalším školním plese – v pořadí již devátém. A zapište si do deníčku jeho datum – 13. 2. 2015.

Celá fotogalerie >>

Mgr. Libuše Balášová