Veselé zoubky

Veselé zoubky

V pátek 20. května se žáci I.A zapojili do preventivního programu "Veselé zoubky". Prostřednictvím programu na interaktivní tabuli a společným povídáním se děti dověděly, jak zoubky fungují, jaké zoubky máme a co je to mléčný chrup. Nejdůležitější byly informace, jak o zoubky správně pečovat - jak si je čistit, jak často navštěvovat zubního lékaře, jaký má být správný kartáček a co se stane, když se o zoubky nebudou správně starat (zubní kaz). Dětem se program líbil, se zaujetím a správně řešily úkoly na interaktivní tabuli, zasmály se vtipnému kvízu, zvládly i samostatné úkoly v pracovním sešitě. Na závěr dostaly dárkové balíčky s pomůckami na čištění zubů, které dětem udělaly velikou radost.

Mgr. Eva Simčáková

Veselé zoubky Veselé zoubky