04.04.2016

Velikonoční dílny s rodiči

Velikonoce jsou svátky, kterým předchází spousta příprav. V mnohých domácnostech se peče, vaří, uklízí, malují se velikonoční kraslice a pracuje se na jarní výzdobě. Pro naše žáky na prvním stupni tyto přípravy vyvrcholily dne 22. 3. 2016, kde se konaly Velikonoční dílny s rodiči. Program se skládal ze dvou částí. V první části si mohli účastníci dílen vyrobit originální kraslici. Ta vznikala s mírou jisté trpělivosti vpichováním barevných květinek do polystyrénového vejce. Následovaly velikonoční soutěže. Soutěžící zdárně prokazovali zručnost svých rukou a bystrost své hlavy při plnění různých soutěživých úkolů.  Každý, kdo získal do své velikonoční karty čtyři razítka, si mohl vykoledovat čokoládové vejce. Celý program rodičům i dětem zpříjemňoval Zajíčkův bufet. Zde bylo možno ochutnat jarní speciality a napít se zajíčkovi kouzelné medicíny. Tato akce byla milým zpříjemněním jarních dnů.

Mgr. Barbora Přindišová