Vánoční nadílka na Dukle

05.01.2016

Vánoční nadílka na Dukle

Kouzelné vánoční období plné koled, svíček, cukroví a pohody vrcholí obyčejně Štědrým dnem, kdy děti pod stromečkem mohou najít spoustu dárečků.  Stalo se již tradicí, že děti z prvního stupně mají nadílku o několik dnů dříve. Letos tento dlouho očekávaný den nastal 22. 12. 2015. Pro navození vánoční atmosféry jsme se nejprve sešli v první třídě, kde jsme si zazpívali krásné vánoční koledy. Potom už nastal čas, kdy se všichni rozešli do svých tříd v radostném očekávání, co asi bude pod stromečkem. Nečekal na ně však jen stromeček s dárečky, na který se všichni tak těšili. Paní učitelky pro své malé žáčky připravily i jiné vánoční aktivity. Děti se bavily vyráběním vánočních přáníček i ozdob, poslechem i sledováním pohádek, psaním novoročních přání, apod. Poslední školní den v roce 2015 jsme si užili v pohodě a už se těšíme, co nám asi Ježíšek nadělí.

Mgr. Barbora Přindišová

Vánoční nadílka na Dukle Vánoční nadílka na Dukle