Vánoční kavárna

Vánoční kavárna

Měsíc prosinec je v poslední době ve znamení velkého spěchu, starostí, vánočního chystání, shánění dárků, stresu v zaměstnání i doma. Snažíme se každoročně pořádáním naší kavárny tento shon zmírnit, donutit rodiče a přátele školy ke krátkému zastavení, rozjímání, popovídání si a potěšení se se svými přáteli a kamarády. Dovolili jsme si všechny takové lidičky pozvat dne 12. 12. 2019 na Vánoční kavárnu do naší školy. V 16.00 hodin pan ředitel Mgr. Pavel Pyšný poděkoval všem přítomným za jejich návštěvu i podporu školy, pěvecký sbor navodil svým pásmem písniček vánoční atmosféru a z kavárny už voněl punč i jiné dobroty. Návštěvnost byla veliká, výrobky žáků i učitelů mizely pod rukama a posezení u punče, medovníku a příjemného povídání bylo známkou toho, že se nám náš záměr zase zdařil. Po dvou velice příjemných hodinách jsme kavárnu uzavřeli a dali se do nutného úklidu. Ale byli jsme potěšeni, že dodržovat tradice je nejen hezké, ale že se potvrdilo i v dnešní době, že mají lidé k sobě velice blízko, a že si mají stále o čem povídat.

Mgr. Libuše Balášová

Vánoční kavárna Vánoční kavárna Vánoční kavárna