Vánoční besídka s dílnami

18.12.2014

Vánoční besídka s dílnami

Vánoce, Vánoce přicházejí a s nimi každoroční vánoční besídka s dílnami pro rodiče, která se konala 16. prosince 2014. Shon byl ve škole od samého rána, kdy se děti nemohly dočkat, až své překvapení předvedou před všemi rodiči a prarodiči na vánoční besídce. Předvedli se všichni. Samostatné třídy, školní družina i zájmové kroužky. Bylo se na co těšit i dívat, protože ZLATÉ VÁNOCE JSOU JEN JEDNOU DO ROKA !  Závěrem děti zazpívaly společnou písničku, která navodila tu pravou vánoční atmosféru.
Po besídce se rodiče rozešli do tříd, kde si se svými dětmi vyrobili andílky, stromečky a vánoční přání. Nechyběl ani vánoční bufet s kávou a čajem. Hodné maminky a babičky nás obdarovaly cukrovím, které přišlo ke kávě vhod. Zlaté Vánoce se  vydařily ke spokojenosti všech. Tak nezbývá nic jiného, než popřát -Šťastné a veselé!

Mgr. Ivana Poštulková