V. školní ples

18.02.2012

Tradice je tradice a my jsme ji ani letos neporušili. Kdo neví o čem je řeč, tak mám na mysli již V. školní ples ZŠ Hlubočky uskutečněný 18. 2. 2012.  Hned na úvod se omlouvám všem, na které se letos nedostaly vstupenky. Sál není nafukovací a chtěli jsme zajistit kvalitu a ne kvantitu. Na úvod všechny přítomné přivítala ředitelka školy. A hned následovala ne úplně tradiční polonéza v podání žáků 9. ročníku. Na klasiku navázala moderní pasáž a aktéři byli odměněni velkým potleskem. A co následovalo pak, se dá nazvat jednou velkou parádní jízdou, kde bylo pro každého něco a nikdo se nenudil. Mládí v tanci bylo zastoupeno Pavlínou Bátkovou a Klárou Smilkovou a ve zpěvu se nám představila Sylva Foukalová. Byla to vystoupení, na která se koukalo s potěšením, že naši bývalí žáci přece jen něco pěkného umí. Dalším bodem programu byla ohňová show, která ale z jasných důvodů byla spíš show světelnou. Mezitím si všichni zúčastnění rozbalovali ruličkovou tombolu. Měla jednu velkou výhodu – kdo nevyhrál, tak si alespoň přečetl perličky učitelů, perličky ze žákovských knížek, hlášky žáků a vtipné přebrepty, o které není ve škole nouze. Je jasné, že nejdůležitější na plese byl tanec a zábava. O to vše se starala hudební skupina GALAXY a průvodce celým večerem pan Miroslav Roth. Na každém plese je vždy postaráno i o překvapení. Ani náš ples nezůstal pozadu. Po vyhlášení výsledků hlavní tomboly se přiblížila půlnoc a s ní překvapení, tentokrát zvolené s ohledem na téma letošního plesu – Škola základ života. Na ústřední melodii se slovy …to máme mládež… vystoupila osvědčená sestava z loňských let doplněná o nové členy. A vystoupení se opět velice líbilo.Co dodat závěrem? Snad poděkovat všem, kdo ples zajišťovali, ale i těm, kdo přispěli do velmi bohaté tomboly a také Vám všem, kteří jste se přišli pobavit a podpořit školu.V. školní ples skončil. Nezbývá než říci – děkujeme, že jste tu s námi byli, a nashledanou na příštím školním plese!

V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska) V. školní ples (zdroj: www.hlubocky.eu, autor: Petr Plíska)