Turnaj ve vybíjené - Vánoční kapr

Turnaj ve vybíjené - Vánoční kapr

Porovnávat síly, soutěžit i vítězit je dětem vlastní. Nebylo tomu jinak 12. prosince, kdy naše škola na tento den pozvala družstvo žáků ze 4. a 5. třídy školy v Mariánském Údolí na turnaj ve vybíjené – Vánoční kapr.
Natěšení hráči i hráčky se sešli v tělocvičně a hra mohla začít. Zpočátku se všichni rozkoukávali a přehazování se táhlo, fandové téměř mlčeli. Ale s prvním vybitým hráčem se z tělocvičny stal hučící kotel a hra nabrala obrátky. Po vypršení časového limitu skončilo klání 1 : 1. Takže další zápas byl už ten poslední a rozhodující. Tentokrát fandové podporovali své týmy již od začátku a družstva se pustila do boje. Hrálo se férově podle pravidel s velkým nasazením a zapálením. Vyhrát se tentokrát podařilo družstvu ZŠ Mariánské Údolí. Gratulujeme! Ale letos opravdu nemůžeme mluvit o poraženém soupeři, protože síly byly vzácně vyrovnané a já jsem přála vítězství oběma školám.

Mgr. Libuše Balášová

Turnaj ve vybíjené - Vánoční kapr Turnaj ve vybíjené - Vánoční kapr Turnaj ve vybíjené - Vánoční kapr Turnaj ve vybíjené - Vánoční kapr