Turnaj ve vybíjené

Turnaj ve vybíjené

Kdo by neměl rád vybíjenou!!! Třídnické práce jsou hotovy, třídy nachystány na prázdniny… to je právě čas a prostor uspořádat si místo vyučování turnaj ve vybíjené.
A proto ve středu 28.6.2023 se písklo do píšťalky a turnaj čtyř smíšených družstev mohl začít. Hrálo se systémem každý s každým, výsledky se zapisovaly do tabulky. Jásoty, výskoty střídaly i zklamání nad pokaženým míčem, vybitým hráčem, ale všichni hráli se zápalem a nasazením, Vyhrát sice může jen jedno družstvo, ale to ve sportu tak bývá a s tím se umíme vyrovnat. Všichni si odnesli zážitky ze hry a drobnou odměnu, kterou o prázdninách určitě využijí.

Mgr. Radomíra Stloukalová

Turnaj ve vybíjené Turnaj ve vybíjené Turnaj ve vybíjené