Turnaj ve vybíjené

25.06.2014

Turnaj ve vybíjené

Závěr školního roku přináší mnoho zajímavých akcí. I u nás na Dukle tomu nebylo jinak. Poslední týden školního roku se vleče pomaleji než ospalý slimák. Pro ukrácení jsme dne 24. 6. 2014 pro naše žáky uspořádali turnaj ve vybíjená. Hned ráno byli žáci rozděleni do pěti osmičlenných družstev.  Každému družstvu byla přidělena barva. A velké sportovní klání mohlo vypuknout!  Naši malí sportovci rychle přes hlavy natáhli dresy svého týmu a pustili se do soutěžení. Sportovní výkony byly vskutku obdivuhodné. Každé družstvo svedlo hned dva zápasy se všemi ostatními týmy.   Toto dopoledne jsme mohli být svědkem nejednoho mimořádného výkonu. Všichni se snažili a celý turnaj se odehrál v duchu fair – play. Vítěz však může být jen jeden.  Na třetím místě se umístilo ČERVENÉ družstvo s kapitánkou Adélkou Pavelkovou.  Druhé místo obsadili ORANŽOVÍ pod vedením kapitána Šimona Pazdery.  Nejvýš na stupínek vítězů se vyšplhal Honzík Táborský se svým týmem MODRÝCH. Sportovní akce se vydařila, nikdo nepřišel k úrazu a všichni máme spoustu zážitků s příjemného dopoledne.

Mgr. Barbora Přindišová

Turnaj ve vybíjené Turnaj ve vybíjené