Turnaj v přehazované

Turnaj v přehazované

Ve středu 20. 2 .2019 již tradičně proběhl turnaj žákyň 6. – 9. ročníku ZŠ Hlubočky v přehazované. Celá akce probíhala v prostorách školní tělocvičny. Atmosféra byla sice napjatá od začátku až do konce, ale po celou hrací dobu velmi přátelská. Tato hra neměla nejmenší hádku či spor, družstva se vždy dle pravidel dohodla. Není divu, protože hlavní rozhodčí byla skvělá Liduška Erbesová, které patří veliký dík za ochotu a spolupráci při organizaci turnaje.
Do poslední minuty tohoto „klání" nebylo zřejmé, která třída obsadí druhé a třetí místo. Výsledek byl jasný až po spočítání celkového skóre.
Vyvrcholením turnaje bylo vyhlášení výsledků, při kterém byly hráčky symbolicky odměněny.
Výsledky: 1. místo 9. ročník
2. místo 8. ročník
3. místo 6. ročník
4. místo 7. ročník
Všem sportovkyním blahopřeji a věřím, že se zde příští rok sejdeme zase! Vždyť není důležité vyhrát, ale zahrát si.

Mgr. Šárka Petrů

Turnaj v přehazované Turnaj v přehazované Turnaj v přehazované Turnaj v přehazované