Tříkrálová sbírka

V pátek 5. 1. 2024 navštívili naši školu Tři králové. Prošli jednotlivými třídami a zazpívali svou koledu o daleké cestě z Betléma. Menší děti byly okouzleny a jejich tvářičky zněžněly. Větší žáci měli někdy rozpaky přijmout ve třídě pro ně poněkud nezvyklý zjev koledníků. Žáci mohli dle uvážení přispět do charitní kasičky. Králové všem popřáli štěstí do nového roku a dobré studijní výsledky. Deváťákům také hodně úspěchů při přijímačkách a přijetí na novou školu. Děvčata-králové si zaslouží velikou pochvalu nejen za svůj krásný zpěv, ale i velikou odvahu, s kterou předstoupila před své spolužáky.

Bc. Dagmar Samková