Testování žáků 4.třídy

11.06.2014

Testování žáků 4.třídy

V pátek 23. května 2014 se vydali žáci čtvrtého ročníku podívat do své budoucí školy v Hlubočkách – Vsi.
Hned ve dveřích školy nás přivítala paní zástupkyně Morkesová, která děti zavedla do počítačové učebny. Zde si děti promocí testu ověřovaly své znalosti z vlastivědy a přírodovědy. Po tomto náročném začátku návštěvy školy ve Vsi zavedla paní učitelka Kubová čtvrťáky do tělocvičny. Zde si zahráli přátelský zápas ve vybíjené se žáky z páté třídy. Po vybíjené byla pro děti nachystaná menší svačinka v podobě oplatku a ovocného nápoje. Takto posilnění se všichni vydali na prohlídku zbytku školy. Na tomto úseku provázela děti paní ředitelka Balášová. Nejdříve žákům pověděla obecné informace o škole a potom už si všichni mohli prohlédnout zbylé učebny ve škole. Děti byly z prohlídky nadšené, škola se jim moc líbila. Nejvíce ale děti zaujala jejich budoucí kmenová třída – krásná prosluněná místnost v podkroví.

Mgr. Lenka Tomášková