17.03.2014

Superstar

„Hudba je jedním z nejlepších prostředků k probuzení citů.“ Ve středu 12. 2. 2014 jsme pro děti ze školní družinky připravily už 8. ročník pěvecké soutěže – SUPERSTAR. Děti z každého oddělení se zúčastnily prvního vyřazovacího kola. Celkem bylo přihlášeno 32 zpěváčků. Výběr písniček byl různorodý, a tak si přišli na své diváci i porota. Do druhého kola bylo vybráno celkem 16 dětí, které měly za úkol připravit si písničku na pohádkové téma. Děti mohly zpívat i ve dvojicích, ale většina si věřila a zpívala samostatně. Porota to měla velmi těžké, jelikož byly děti velice šikovné a zpívaly ze všech sil. Z těchto dětí bylo nakonec vybráno 5 finalistů.
A je to tu – finále. Finálové kolo se konalo následující středu. Tentokrát děti dostaly za úkol naučit se stejnou písničku, a to Nonstop od Michala Davida. Své vystoupení musely obhájit před porotou složenou tentokrát z dětí a pí vychovatelek. Byla cítit nervozita, ale úkolu se zhostily skvěle. Děti své kamarády povzbuzovaly a vytvořily vynikající atmosféru. Vybrat tři nejlepší bylo velmi těžké, protože děti zpívaly moc pěkně. Porota byla ale odpovědná, spravedlivá a nakonec tři nejlepší vybrala.

A tady je máme.                      1. místo    Honzíček Táborský   4.tř.
                                            2. místo    Adámek Sečka    1. tř.
                                            3. místo    Terezka Slánská  3.tř.

Vítězové obdrželi diplomy, věcnou cenu a sladkost. Všem dětem moc blahopřejeme a těšíme se na další ročník celodružinové SUPERSTAR.

Vychovatelky ŠD