Strašidelný den

Strašidelný den

STRAŠIDELNÝ DEN

31.10.2023 se na naší škole uskutečnil strašidelný den. Všichni jsme se přeměnili na strašidla, čarodějnice, duchy a jiné strašidelné bytosti. První dvě hodiny jsme si povídali o dušičkách ve třídách, hráli jsme nejrůznější hry v maskách. 1. a 2. třída měla obrázkovou hru po celé škole, která probíhala už v průběhu 2. vyučovací hodiny.

3. hodinu jsme měli připravenou strašidelnou hru o čarodějnicích po celé škole. Začalo to tím, že jsme se v tělocvičně rozdělili do týmů – 3. – 5. třída společně. Hledali jsme informace o různých čarodějnicích a moc nás to bavilo. Na závěr jsme to zakončili společnou diskotékou. Moc jsme si to společně užili.

Mgr. Hana Diamantová

Strašidelný den Strašidelný den Strašidelný den Strašidelný den Strašidelný den