Srdíčkový den

17.02.2016

Srdíčkový den

Oslava svátku svatého Valentýna bývá v naší republice stále častější. Žáci prvního stupně naší školy si ji také perfektně užili. Nepojali jsme ho však pouze jako svátek zamilovaných. Pro nás to byl Srdíčkový den všech, kteří se mají rádi. V pátek 12. 2. 2016 měly paní učitelky připravenou pro své žáky spoustu zábavných úkolů, jejichž společným jmenovatelem bylo srdce. Srdíčka se počítala, kreslila, dokonce i četla. Tomuto tématu jsme se však věnovali celý týden, a to nejen ve vyučování, ale i při aktivitách ve školní družině. Děti vyráběly srdíčkovou výzdobu školy, něžné valentýnky pro své nejbližší a dokonce i spoustu tematických dárečků a drobností. Tento projektový den jsme si parádně užili a už se všichni těší na příští rok!

Mgr. Barbora Přindišová

Srdíčkový den Srdíčkový den Srdíčkový den Srdíčkový den Srdíčkový den