21.01.2020

Srdce s láskou darované

I letos se tři žáci 9. ročníku zapojili do celostátní soutěže Srdce s láskou darované. V soutěži jde o to vyrobit srdce v jakékoli podobě a někomu ho věnovat.
Michal Chochola, Ondra a Martin Šipkovští vyrobili srdce z polystyrenu, zabudovali do něj žárovky, takže srdce svítí a bliká. Srdce se rozhodli věnovat Elišce, žákyni naší školy, která je na vozíčku. Dokonce jí upekli ještě jedno srdce, a to perníkové!
Od 5. února do 15. března bude na webu probíhat veřejné hlasování, které určí 10 nejlepších srdcí z pohledu veřejnosti nezávisle na porotě. Soutěž bude vyhodnocena do 10. dubna. Kluci nešli do soutěže s touhou po vítězství, ale protože je to baví a jak sami řekli: „ Do projektu jsme nedali jen spoustu času, ale hlavně srdce a to byl náš cíl."

Mgr. Iveta Rozsívalová