Sportovní den na Dukle

30.06.2016

Sportovní den na Dukle

Vybíjená „na kapitány“ je oblíbeným sportem žáků zejména na prvním stupni. Ve středu 29. června 2016 jsme pro ně připravili turnaj. Před začátkem samotného turnaje bylo třeba nejprve rozlosovat družstva. Ve čtrnáctičlenných týmech tedy soutěžili Modří, Oranžoví, Žlutí a Červení. Jen co všichni žáci oblékli příslušné dresy, mohl turnaj začít. Na dvou hřištích se současně odehrávaly dva zápasy najednou. Na dodržování pravidel dohlížely paní učitelky Schusterová a Stloukalová v roli rozhodčích. Všichni se bili jako lvi, vítěz však může být jen jeden. Na prvním místě se umístilo družstvo Oranžových pod vedením kapitána Marka Táborského, druhé místo obsadili Modří s kapitánkou Radkou Rozehnalovou, třetím místem se mohl pochlubit kapitán Honza Švebiš s Červeným družstvem a bramborová medaile zbyla na tým Žlutých a jejich kapitána Kubu Švábeníka. Hlavní však je, že jsme si tento den všichni užili a ještě před prázdninami jsme si pořádně zasportovali.

Mgr. Barbora Přindišová