Spaní ve škole

27.06.2017

Spaní ve škole

Dne 23. 6. 2017 se konala akce pro devátou třídu Spaní ve škole. Nejdříve jsme se vydali na procházku do Hluboček-Dukly, kde jsme se osvěžili zmrzlinou a dalšími dobrotami. Poté jsme v tělocvičně hráli plno her, u kterých jsme se hodně nasmáli a hned nato jsme šli opékat špekáčky. Většina špekáčků skončila bez úhony v našich žaludcích za doprovodu kytary a zpěvu. Následovala sprcha rušená jen nevhodnými zvuky z klučičích šaten a hororový film s popcornem, při kterém se mnozí smáli a někteří báli. Unavení jsme se odebrali temnými chodbami školy do tělocvičny a za světla vycházejícího z chodby a chrápání nejen našich spolužáků jsme upadli do neklidného spánku.
Ráno nás čekalo ne zrovna milé probuzení v podobě řevu a tleskotu již probuzených spolužáků a dozoru. Snídaně pro nás byla připravena venku v podobě chlebů, rohlíků, marmelády, salámu, sýru, paštiky a čaje. Pak jsme se už jen rozloučili a vyrazili domů.
Celá akce se vydařila a my na ni budeme rádi vzpomínat.

Anna Klementová, Tereza Stryková - 9. třída