Sněhové radovánky

27.01.2017

Sněhové radovánky

„Padá sníh, padá sníh, pojedeme na saních.“ K radosti všech dětí nastala zima, jak se patří. Využili jsme bohaté sněhové nadílky k celodružinové akci Sněhové radovánky“ Děti si ráno 25.1.2017 přinesly do školy boby, sáně a lopaty. Po vyučování a dobrém obědě jsme mohli všichni vyrazit. Na místním sídlišti máme kopec na sáňkování a navíc i hřiště, ze kterého udělali hasiči dětem krásné ledové kluziště. Kluci i holky si jízdy na sáňkách nebo bobech opravdu užívali. Krasobruslařské výkony některých dětí byly obdivuhodné. Pár chlapců se dalo s chutí do stavby sněhové hradby a práce jim šla pěkně od ruky. Děti i paní vychovatelky si mrazivé odpoledne pořádně užili.

Erika Sečková

Sněhové radovánky Sněhové radovánky Sněhové radovánky