Sněhové radovánky

21.01.2016

Sněhové radovánky

Všechny děti zimní období doslova milují a Ty naše děti obzvlášť, hlavně když je sníh. Ve školní družince chodíváme ven vždy, když to počasí dovolí. Ve středu 20. 1. 2016 nám počasí přálo, tak jsme hned vyrazili. Místní hasiči vykouzlili z hřiště obrovské ledové kluziště, takže jsme si vzali nejen sáně, boby a lopaty ale i brusle. Krasobruslařské výkony našich děvčat i chlapců byly obdivuhodné, šlo jim to jedna radost. I na kopci si děti pořádně zařádily. Někteří chlapci se s chutí dali do sněhových staveb. Doufáme, že nám i nadále bude zima nakloněna a pošle nám spoustu sněhových vloček.

Erika Sečková

Sněhové radovánky Sněhové radovánky Sněhové radovánky Sněhové radovánky