Sněhové radovánky

21.01.2014

Sněhové radovánky

Na středu 15. 1. 2014 jsme si naplánovali dovádění na sněhu, ten sice nenapadl, ale to nás neodradilo. S počasím bohužel nic nenaděláme. My jsme na to ale vyzráli a udělali jsme si sníh z papíru. Po obědě jsme si odpočinuli u pohádky, a potom jsme se přesunuli do tělocvičny. Nejdříve jsme s dětmi stavěli sněhuláky. Děti se rozdělily do skupinek a pak mohlo začít soupeření v tom, kdo bude mít nejhezčího sněhuláka. Kluci i holky se opravdu snažili a šlo jim to pěkně od ruky. Jako další disciplína byla stavba sněhové vločky, to už bylo trochu složitější, ale i s tím si děti poradily bez problémů. Na závěr celé akce byla obrovská koulovačka mezi družinkami. Užili jsme si spoustu legrace a zábavy.

Erika Sešková

Sněhové radovánky Sněhové radovánky