Sněhová bitva

Sněhová bitva

Sněhové radovánky a dovádění na sněhu naše děti přímo milují. Někdy se ovšem stává, že sněhu se nedostává. Nás ovšem nepřízeň počasí ve středu 12. 1. 2022 neodradila a přichystali jsme pro děti sněhovou bitvu zcela netradiční. Místo sněhových koulí jsme si vyrobili koule z papíru. Po obědě a pěkné pohádce jsme si připravili požadovanou munici a vyrazili jsme do tělocvičny. Nejprve jsme stavěli družinového sněhuláka, každé oddělení mělo svého, na jehož stavbě se podílely všechny děti. Sněhoví krasavci se dětem moc povedli. Potom jsme si trochu zasoutěžili a na závěr se konala toužebně očekávaná sněhová bitva. Užili jsme si opravdu spoustu legrace. Doufám, že příští rok se dočkáme té opravdové sněhové bitvy a spousty sněhu.

Erika Sečková, vedoucí vychovatelka ŠD

Sněhová bitva Sněhová bitva Sněhová bitva Sněhová bitva