Slavnostní předání Slabikářů

15.11.2013

Slavnostní předání Slabikářů

Už je to tak! Prvňáčci dočetli Živou abecedu, a protože je to významná událost, musela se s dětmi oslavit. Nebylo to však jednoduché. Každý musel dokázat, že písmena nejsou pro něj překážkou a hravě umí složit nejen slabiky, ale i jednoduchá slova. Někdo skládal a soutěžil rychle, někdo se trochu zapotil. Pvňáčci vytleskávali, psali písmena, skládali slabiky i slova. Nakonec úkoly splnili všichni žáci. Paní učitelka společně s paní vychovatelkou Sečkovou nachystala slavnostně stůl, kde nechybělo šampaňské a výborný zákusek. Děti si opravdu hodinu Českého jazyka užily a Slabikář si s radostí odnesli domů.

Mgr. Ivana Poštulková

Slavnostní předání Slabikářů Slavnostní předání Slabikářů