Slavnostní otevření školy a den otevřených dveří

02.10.2013

Slavnostní  otevření  školy a den otevřených dveří

Sice již od září se naše škola pyšní novým kabátem, ale teprve dnes, 26. září 2013, se slavnostně otevřela. Velkou slávu si nenechali ujít děti, paní učitelky, paní vychovatelky, ale i někteří z rodičů, kteří se přišli podívat. Slavnostní stuhu přestřihli pan starosta Ivo Černík, místostarosta Antonín Plíska a paní ředitelka Libuše Balášová. Po krátkém projevu pana starosty jsme se vrátili do školy, kde na děti čekalo milé překvapení. Paní ředitelka nezapomněla na ty nejdůležitější – na děti! Každý dostal malé pohoštění, aby se na ten perný den pořádně posilnil. Chlebíček moc chutnal, však také děti měly spoustu práce, aby si neudělaly před svými nejbližšími ostudu. Všechno dopadlo výtečně. Kdo přišel, uviděl své ratolesti v akci a dokonce i dostal něco dobrého. Školní bufet fungoval opět na jedničku. Každá návštěva dostala malé pohoštění, aby se jí u nás líbilo. Den dopadl tak, jak měl. Děti předvedly vše, co se dosud naučily a rodiče určitě odcházeli z naší krásné školy s dobrým pocitem, že jejich děti jsou v dobrých rukou.

Mgr. Ivana Poštulková

Slavnostní  otevření  školy a den otevřených dveří