Slabikář

02.12.2015

Slabikář

Každý člověk zažívá během svého života určitá prvenství – první slovo, první krůček, první zoubek, první pusa, první láska... Naši PRVŇÁČCI již některá prvenství mají také za sebou a přibylo další – PRVNÍ SLABIKÁŘ.
Čtvrtek 26. 11. 2015 nebyl pro ně obyčejným čtvrtkem, nýbrž dnem s PRVNÍ zkouškou, ve které museli prokázat znalost probraných písmen, dovednost je skládat do slabik, do slov, přečíst jednoduchá slova, napsat a přiřadit počáteční slabiky ke slovům na obrázku - zkrátka dokázat, že práce v PRVNÍ Živé abecedě je pro ně již hračka a že potřebují postoupit do vyššího kola. Všichni se do obhajování svých dovedností pustili s nasazením a bojovností a výsledek se dostavil – PRVNÍ Slabikář si zasloužili všichni do jednoho. Velké snažení bylo zakončeno - jak jinak než slavnostním přípitkem (ten již PRVNÍ nebyl) -  s přáním, aby se nám všem v  něm dobře četlo!

Mgr. Radomíra Stloukalová

Slabikář Slabikář Slabikář Slabikář Slabikář