Školská futsalová liga – 2. kolo

17.12.2014

Školská futsalová liga – 2. kolo

Poprvé v  historii naší školy jsme se probojovali do druhého kola Školské futsalové ligy kategorie 6. a 7. třídy. Protože se vítěz naší skupiny ani skupiny druhé neozýval, konal se turnaj opět v naší hale.
Ve čtvrtek 11. prosince jsme přivítali staré známé - hráče Základní školy E. Valenty z Prostějova. Ze sousední skupiny měla přijet družstva ze ZŠ Mořkov a ZŠ a G Vítkov. Protože hráči z Mořkova dali přednost turnaji v minibasketbalu, hráli jsme zase jen ve třech.
Celý turnaj začal tím, že jsme pátrali, kam se nám ztratilo družstvo z Vítkova. Po komplikovaném cestování dorazili totiž s téměř hodinovým zpožděním.
V roli rozhodčích se tentokrát vystřídali zástupci všech zúčastněných družstev. Pozici domácích – tedy znalců prostředí jsme nevyužili a obsadili v konečném pořadí čestné třetí místo.
Na „kdyby“ se sice nehraje, ale kdyby se hoši místo vztekání na údajné nespravedlnosti věnovali zápasům, určitě by výsledek byl lepší. Ale nic se neděje, protože šesťáci, kteří byli šikovní a odehráli téměř veškerý hrací čas, budou stejnou kategorii hrát i v příštím roce a tudíž už vědí, co futsal obnáší.

Výsledky:
ZŠ Hlubočky : ZŠ Prostějov                         1:15 (1:7)
ZŠ Prostějov : ZŠaG Vítkov                          11:0 (6:0)
ZŠ Hlubočky : ZŠaG Vítkov                          1:2  (1:2)

Tabulka:
ZŠ Prostějov                          26:1               2  0  0                         6 bodů
ZŠaG Vítkov                           2:12               1  0  1                         3 body
ZŠ Hlubočky                          2:17               0  0  2                         0 bodů

Naše sestava:
Josef Smrček - Michael Černík, Vojtěch Hrnčíř, Adam Polzer, Tomáš Bodinek, Martin Kraváček, Martin Kudrnáč, Michal Švebiš, Jakub Preč

Střelci:
1 – Hrnčíř, Černík