Školní výlet Rožnov pod Radhoštěm - I.A a III.A

Školní výlet Rožnov pod Radhoštěm - I.A a III.A

Školní výlet Rožnov pod Radhoštěm

Společný výlet žáků I.A a III.A třídy začal po příjezdu do Rožnova pod Radhoštěm ve Valašském muzeu v přírodě prohlídkou muzea – Valašské dědiny. Zde si děti mohly prohlédnout staré hospodářské usedlosti, salašnické stavby, kovárnu i větrný mlýn. Po prohlídce následoval přejezd autobusem do kempu, kde byl pro všechny připraven výborný oběd – kuřecí řízek s bramborovou kaší. Posléze se dětí ujali animátoři a mohla začít zábavnější část výletu – soutěže, hry s využitím dětského hřiště, trampolín, volného programu s možností zakoupení upomínkových předmětů, hraček, občerstvení apod. Po přestávce následovala poslední část výletu - návštěva Pohádkového lesa, kde na děti čekaly pohádkové postavy s úkoly, hry, zábava a loupežník s ukrytým pokladem. Po skončení programu proběhlo vyhodnocení a rozloučení s průvodci. Domů jsme se vraceli plni dojmů a zážitků, ke kterým přispělo krásné slunečné počasí. Výlet se opravdu vydařil!

Mgr. Irena Hrubanová