Školní ples v duchu olympiády

20.02.2014

Školní ples v duchu olympiády

Plesová sezóna v Hlubočkách není nijak pestrá, ale tradicí se stalo, že ples školy je vždy jako poslední. Každý ples má v poznámce podtext a tentokrát to bylo … aneb Co se skrývá pod kruhy. A že toho tam bylo schováno hodně, o tom není pochyb. V sobotu 15. února 2014 přesně ve 20.00 hodin se začalo slavnostním nástupem vlajkonošů a sportovců. Moderátor plesu, pan Miroslav Roth, nás brilantní ruštinou přenesl do dějiště letošních zimních olympijských her a prostřednictvím videoprojekce zahájil ples. K tanci a poslechu hrála skupina Rose Band a o jednotlivé programové vstupy se postaraly břišní tanečnice Jasmin a Saidah a sportovní skupina Zumba rebels Olomouc.
Parket se zaplňoval dychtivými tanečníky a přehlídka dokonalých rób a výtečných tanečních figur mohla začít. Malý odpočinek byl všem dopřán při rozbalování ruličkového štěstíčka, při popíjení a hodování v baru a také při napínavém losování hlavní tomboly. Čas utíkal velmi rychle a bylo tu půlnoční překvapení.
Do Hluboček zavítali Alexandrovci se svými hity Kaťušou a Kalinkou a tanečním vystoupením. Začínalo pozvolna a potichu, ale zrychlující se tempo nakonec strhlo všechny přihlížející k rytmickému potlesku.
A do konce plesu už zbývaly jen dvě hodiny. Dvě hodiny tance a zábavy.
A mě nezbývá než poděkovat všem, kdo jste tam byli, že jste podpořili školu a také se pobavili. Poděkování patří i štědrým sponzorům, bez kterých by ples nebyl plesem. A třetí, poslední poděkování patří vám všem, kteří jste se nemalou měrou podíleli na zajištění celého plesu.

Mgr. Libuše Balášová

Fotogalerie ke shlédnutí