Škola na zkoušku

04.06.2015

Škola na zkoušku

Školní rok se pomalu chýlí ke konci a než se nadějeme, bude tu nový. Nový bude hlavně pro ty nejmenší - prvňáčky, kteří do školy přijdou poprvé. Aby se zbavili zbytečných obav a zábran, stalo se již tradicí, že si v květnu, místo po obědního spaní na lehátku, přijdou vyzkoušet ,,učení“ ve škole. Letos si tedy třikrát – 7., 14. a 20.5. ve škole zazpívali, zacvičili, procvičili znalosti v počítání, barev, zvířátek a pohádek, předvedli budoucí paní učitelce, jak umí držet pastelku, kreslit a povídat. Všichni ukázali, že se školy nebojí a už se těší, až nasadí svou novou krásnou aktovku!

Však my už se na ně také těšíme!

Mgr. Radomíra Stloukalová

Škola na zkoušku Škola na zkoušku Škola na zkoušku