Škola na zkoušku

06.06.2014

Škola na zkoušku

Jako každým rokem, tak i letos měly děti, které od září nastoupí do 1.třídy, možnost vyzkoušet si v květnu školu nanečisto. Vždy po obědě místo spaní přišly do školy a se svou budoucí paní učitelkou si povídaly o zvířátkách, pohádkách, poznávaly barvy, geometrické tvary, některá písmenka, počítaly, malovaly, ... zkrátka vyzkoušely si skoro vše, co budou od září trénovat každý den. Kočičce a krtečkovi předvedly, co všechno umí, a že byly šikovné, to se musí nechat. Všichni si společně i zazpívali a zahráli hry v tělocvičně. Na posledním setkání se děti ujistily, co si do školy mají nachystat a že po prázdninách se na sebe už všichni těší.

Mgr. Radomíra Stloukalová

Škola na zkoušku Škola na zkoušku