Setkání s panem malířem

Setkání s panem malířem

Letem světem s malířem

Na dnešní den 1.11. jsme se moc těšili, protože naši školu v Mariánském Údolí opět po delší době navštívil pan Lubomír Dostál. Je to profesionální kreslíř, malíř, učitel výtvarné výchovy, ale také autor mnoha omalovánek a puzzlí pro děti.

Všechny naše žáky zábavnou formou a laskavým přístupem nechal nahlédnout do tajů kreslení. Děti během jedné vyučovací hodiny zasvětil do kresby zvířátek např. kraba, želvy, kohouta, lišky aj. Procestovali spolu různé kontinenty a byla to velká paráda. Navíc po programu s úspěchem odcházeli i ti, kteří nejsou zrovna výtvarně nadaní.

Paní učitelky neskrývaly překvapení, co vše se dá v tak krátkém čase naučit.

Děkujeme za milý, laskavý přístup a úžasný zážitek!

Mgr. Irena Hrubanová

Setkání s panem malířem Setkání s panem malířem Setkání s panem malířem