Sdělení rodičům žáků 1. stupně

05.05.2020

Vážení rodiče,

vzhledem k vývoji epidemiologické situace v zemi a z rozhodnutí MŠMT vám sdělujeme, že od pondělí 25. května 2020 bude škola opět otevřena pro žáky 1. stupně základní školy. Výuka bude dobrovolná a bude probíhat každý pracovní den prezenční formou přibližně podle rozvrhu hodin (s výjimkou tělesné výchovy). Zaměřená bude zejména na opakování a upevňování učiva. Dopolední výuka bude realizována v době od 7.50 do 11.30 hod., po obědě budou děti pokračovat ve své školní skupině do jejich odchodu ze školy.
Abychom mohli výuku pro žáky organizačně připravit a zajistit (školní skupina může být do počtu 15 žáků), prosíme vás o sdělení, zda-li bude či nebude vaše dítě do školy docházet (vzhledem k dobrovolnosti docházky). Absence žáků bude evidována. Současně bude probíhat distanční výuka vyučovacích předmětů (jako tomu bylo doposud od 11. 3. 2020) formou emailů a zveřejňování učebních materiálů na webových stránkách školy.
Pokud budete mít zájem o školní stravování, můžete své dítě přihlásit k obědu u vedoucí školní jídelny (tel. 734 261 765).
Žádáme vás, abyste nám obratem sdělili emailem přes své třídní učitelky (nejpozději do 18. 5. 2020), jestli bude či nebude vaše dítě do školy od pondělí 25. 5. 2020 docházet a zároveň, v kolik hodin budete své dítě ze školy vyzvedávat (max. do 16.00 hod., jako když je v provozu školní družina).

vedení školy

.pdf ochrana_zdravi_ZŠ 1021 kB