Sdělení rodičům a žákům

24.01.2021

Vážení rodiče, milí žáci,

jelikož se blíží závěr prvního pololetí tohoto školního roku, chtěli bychom vás informovat o předávání vysvědčení - výpisu vysvědčení žákům naší školy. Vzhledem k aktuální situaci, kdy většina žáků nemůže navštěvovat školu prezenčně, rozhodlo MŠMT následovně:        žáci 1. a 2. roč. převezmou výpis vysvědčení ve čtvrtek 28. 1. 2021 ve škole poslední vyučovací hodinu. Rodičům žáků ostatních ročníků bude zaslán výpis vysvědčení elektronickou poštou. Žácí fyzicky převezmou výpis vysvědčení nejpozději 3. den po opětovném návratu do školy.

Dovolte mi, abychom vás ještě informovali, že v pátek 29. 1. 2021 mají žáci pololetní prázdniny a v týdnu od 8. 2. do 14. 2. 2021 jsou v okrese Olomouc vyhlášeny pro žáky jarní prázdniny. Žáci budou mít na prázdniny automaticky odhlášeny obědy.

Děkujeme za pochopení a stálou přízeň v této nelehké době.